Hakkımızda

KARYATECH ELEKTRIK EKP. SAN. VE TİC. A.Ş. ailesi olarak bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi kendi markamız olan ECONA ile müşterilerimizle buluşturuyoruz.

2013 yılında çıktığımız bu yolculukta müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite ilkesiyle sürekli gelişmeyi sağlayarak ve hep daha iyisini hedefliyoruz. Pazar dinamiklerini analiz ederek sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizin tercih edilirliği mevcut müşterilerimiz bakımından marka bağlılığını perçinlerken, müşteri sayımız da her geçen gün artıyor. Markamıza, ürün ve hizmet kalitemize olan güvenin karşılığını, sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizde fark yaratarak vermekten, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini esas alarak faaliyetlerimizi sürdürmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Birlikte hep daha iyisi için çalışan ekibimizle ürettiğimiz yüksek standartlardaki ürünlerimizle hizmet vermekten onur duyarız.

SAYGILARIMIZLA…

Biz Kimiz?

KARYATECH ELEKTRIK EKP. SAN. VE TİC. A.Ş., Ocak 2013 tarihinde kurulmuştur. Kurucu ortaklar Berkan TURHAN ve Beytullah ALTUNDAĞ geçmiş bilgi birikimlerini, piyasa deneyimlerini, sektör tecrübelerini ortaya koymuş ve markalaşmayı hedef alarak yeni bir alana imza atmışlardır. Aydınlatma alanında modern çizgisi, özgün tasarım ve yüksek kalite standardı ile öne çıkan ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunarak sektöre katkı sağlamayı ilke edinmiştir. 2017 yılının başından itibaren 1.500 M2 alanda, 50 kişilik uzman kadrosu ile üretim süreçlerini de bizzat yürütmeye devam eden Karyatech Elektrik, bu sayede, piyasadan gelen ürün taleplerine son derece hızlı ve etkin çözümler üreterek faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm ürünlerimiz, Gümrük Birliği EAC, LVD, EMC ve ROHS belgelerine sahiptir. Siparişten sevkiyata kadar tüm süreçlerde değer yaratma ilkesiyle ve yüksek hizmet kalitesiyle en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyoruz.